Evden Eve Taşımacılık

Daha önceden sağladığımız ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile, ev eşyalarınıza bakıp ona göre araç ve malzeme gibi konuların ayarlaması, personel sayısı gibi taşımacılık konusunda sizlere ayrıntılı bilgiler verir. Yani taşıma esnasında oluşabilecek sorunları önceden önlemiş olur. ekspertizim hizmetimiz tamamen ücretsiz olup siz değerli müşterilerimizin 7/24 saat hizmetinizdedir.

Evden eve ekibimizde, şoför sarsıntısız taşıma konusunda deneyimli olup araç kasası sarsıntı kesici ara sunta plakalarla desteklenmiştir. Bütün evden eve ekiplerimizin içerisinde marangoz montör elemanı bulunur. Bu elemanlar konularında uzman, her türlü makine ve ahşap aksamı söküp takabilecek şekilde eğitilmişlerdir. Ağır yükleriniz için özel ekipmanlar kullanılır.

Ofis – Büro Taşıma

Ofis taşımacılığı hizmetleri, firmaların ofis ve bunlara ait malzemelerinin taşınması işlemidir. Ofis taşımacılığı kapsamında aşağıdaki hizmetler verilmektedir Ekspertiz hizmeti , depolama, paketleme, taşıma ve yerleştirme . Bilgisayar ve elektronik malzemelerinin taşınması. Eleman ve ekipman desteği.

Fabrika Taşıma

Fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktayız. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupa’dan ithal ped graft kağıtlarla ambalajlanarak taşınır daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle taşınır. Standlar sökülür diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stand içerisindeki malzemeler ise toplanarak, diğer tarafta stand içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için İse BEKTAŞ NAKLİYAT lifli araçlar ile taşıma yapmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat

Bektaş Evden Eve Nakliyat © All Rights Reserved.2019

Nakliye
Eşya Depolama