İSTANBUL BEKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMA PROFİLİ..

1990 yılından beri Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet veren İSTANBUL BEKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT, hizmet kalitesini deneyimleriyle sürekli pekiştirmiş, bununla birlikte uzman ve yetişmiş personeliyle de müşteri memnuniyeti odaklı kurumsal yapısını her geçen gün büyüyen referanslarıyla kanıtlayarak İstanbul’nın öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Gittikçe yükselen çizgisi İSTANBUL BEKTAŞ NAKLİYAT’ı sektörünün öncü firması haline getirmeye başlamıştır. Müşterilerine sunduğu özel hizmetleri ile ne kadar özenli bir çalışma yürüttüğünü kanıtlamıştır. “Her eşya sahibi için değerlidir.” anlayışı ile yaklaşmayı esas almaktadır.

İSTANBUL BEKTAŞ NAKLİYAT her türlü ev eşyasını, büro ve işyeri malzemesini itinayla ambalajlayarak, yüksek katlarda veya isteğe bağlı olarak yük asansörü kullanarak nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Deneyimli ekipleri, özel olarak evden eve taşınma için hazırlanmış zemini ahşap döşemeli kapalı kasa araçları ve kapsamlı ambalaj malzemeleri (patpat naylon, karton koli, strech film, tek kullanımlık poşet v.s. ) ile siz değerli müşterilerinin isteklerine cevap olmaya çalışmaktadır.

İSTANBUL BEKTAŞ NAKLİYAT teknoloji ve ihtiyaçlar geliştikçe sürekli kendisini yenileyerek adım adım ilerlemeyi başarmıştır.

Güvenle evinizi, işyerinizi teslim edebileceğiniz evden eve firması İSTANBUL BEKTAŞ NAKLİYAT’tır.

Bektaş Evden Eve Nakliyat © All Rights Reserved.2019

Nakliye
Eşya Depolama